Ultimate Survival

Forum klanu Ultimate Survival w grze Margonem na świecie Zemyna.


#1 2011-08-29 19:46:18

Zgredek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 7
Punktów :   

Regulamin działu Wypady

Ahoj!
Jeżeli chcecie zrobić swój własny wypad nic przeciwko nie mam, jak najbardziej. Nie zawsze mam czas na grę więc ok. Ale przeczytania tego ANI RUSZ. Znajdziecie tutaj porady zakładania tematu, jak i w grze. Okej, zaczynajmy.
Aby założyć temat najpierw przemyśl to dwa razy, aby nie było tak że Ci się znudzi godzinę przed wypadem. Jeżeli na 100% jesteś pewny co do zrobienia to ok. Pamiętaj aby w poście nie zabrakło:
- miejsca gdzie ma być
- co ma się odbywać
- kiedy to ma być
- kto organizuje wyprawę
możecie dołożyć trochę rzeczy od siebie Tych nie może zabraknąć, co nie oznacza że nie może być więcej - ale nie może być mniej.
Jak już spotykacie się w grze o danej godzinie, zróbcie wspólnie grupę. Ruszajcie do celu, pamiętajcie aby z każdą lokacją czekać na innych ponieważ nie każdy wie gdzie ma iść. Jak już jesteście, wyznaczcie kogoś kto pisze rozkazy, w sensie aby dowodził grupą. Kto, co, kogo bije gdyż takie nawalanie na gapę nie jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ to tylko strata czasu, wyobraźcie sobie jak każdy bił by innego przeciwnika? Bezsens.
No dobra, co jeszcze powiedzieć. Bawcie się dobrze Raczej będę, jednak nie mam ciągle czasu by grać.
Pozdrawiam,
Zgredek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibm09.pun.pl www.forms.pun.pl www.sanitarka.pun.pl www.logistic.pun.pl www.apochujec.pun.pl